Hakkımızda

Çağımızın en büyük gücü olan bilgi, bir ışık gibidir. Sızacak bir yer bulur ve içeri girer. Ayrıca içinde bulunduğumuz bilgi ekonomisinin en önemli özelliklerinden biri de, temel üretim aracı olan bilginin paylaşıldıkça ve kullanıldıkça tükenmemesi aksine daha da gelişmesidir. Teknoloji ile birlikte bilginin paylaşılma hızı ve kapasitesi de son derece artmıştır.

Dijital devrimle birlikte, üretici ve tüketicilerin alışkanlıkları da değişmiştir. Bu bağlamda üreticilerin ve tüketicilerin önceliği, kolaylık ve hız olarak yerini almıştır. Çağımız, vaktin nakit olduğunu en çok hissettiği günleri yaşamaktadır. Tüketici ve üreticilerin bu önceliklerini yerine getirecek olan yazılım ve donanım sektörünün de amacı, yenilikçi yaklaşımlar ve akılcı çözümlerle ihtiyaçların karşılanmasıdır. Teknolojik cihazlar, ticari yazılımlar, mobil uygulamalar vb. girişimlerin önemi oldukça artmıştır.

Şirketimiz, etik değerlere bağlı ve güvenilir ticaret anlayışıyla gerek yenilikçi yazılımları gerekse sektördeki önemli firmalarla gerçekleştirdiği çözüm ortaklıkları ile yarının güçlü ve lider Türkiye’si için teknoloji sahasındaki üretim ve istihdama katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Eonsoft Bilgi Sistemleri Ve Teknoloji A.Ş. , batmayacağına inanarak suya basanın yürüyüp gideceği, mucizenin yürüyebilmek değil inanabilmek olduğu anlayışıyla sektöre ve ülkesine olan inancıyla ilerlemektedir.

Eonsoft A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Murat  YİĞİT

Call Now Button